Mio MiVue A50, Rear Cam Full HD
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 153 mm |
| Brutokaal | 0.385 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 76 mm |
| Brutolaius (mm) | 135 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00156978 m |
| Muud funktsioonid | Compatible with - MiVue C540, C541, C560, C570, 792, 795, 798, 812, 821, 826, 846, 866, 751, 752, 766, 785, 786, 788, 798 Pro, 798 Dual Pro, 818. Video Sensor - Sony's high-quality STARVIS CMOS. Aperture - F1.8. Recording Format - .mp4(H.264). Lens Viewin |
| Netokaal | 0.289 kg |
| Paber/Papp | 94 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product name | MiVue A50, Rear Cam |
| Resolutsioon | Full HD |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.096 kg |
| TI kaal (kg) | 0.008 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: mio mivue a50, rear cam full hd, 5413n6310010, mio, pardakaamerad



